Yelkenli Kiralama

YELKENLİ KİRALAYIP YAT KAPTANI OLMAYA NE DERSİNİZ?

 

Yelkenli kiralayarak kendi tatil rotanız siz belirlemek istemez misiniz? Cevabınız evet ise hemen başlıyoruz merak etmeyin. Merhaba, uçsuz bucaksız denizler merhaba. Yelkenli kiralayan misafirimiz geliyor. Yunus balıkları ona selam verin… Ne güzel bir tatil planı değil mi? Maviliklere açılmak istiyorsunuz ama bunu özgürce yapmak istiyorsunuz. Kimsenin rotasına bağlı kalmak istemiyorsunuz. Belki de tek başınıza yeni yerler keşfetmek istiyorsunuz. Kalabalık bir şekilde değil de koya ilk çıkan adaya ilk ayak basan siz olmak istiyorsunuz belki de. İşte bu fırsat aslında tam size göre! Sertifikanız yoksa ya da belgeniz yoksa size bu alanda da yardım edebiliriz. Size yolcuğunuz yani tatiliniz boyunca eşlik edecek kaptanlarımız da mevcuttur. Onlar da bildikleri yerleri size gösterir yeni doğal güzellikler ile tanışırsınız.

En çok tercih edilen Yelkenli Kiralama seçeneklerimiz

PICCOLA-29911113-guletteknesi

Yelkenli - 1

PICCOLA-29911113-guletteknesi

Yelkenli - 2

PICCOLA-29911113-guletteknesi

Yelkenli - 3

PICCOLA-29911113-guletteknesi

Yelkenli - 4

PICCOLA-29911113-guletteknesi

Yelkenli - 5

PICCOLA-29911113-guletteknesi

Yelkenli - 5

En Popüler Yelkenli Kiralama Rotaları

bozburun-gulet-kiralama-mavi-tur

Marmaris

bozburun-gulet-kiralama-mavi-tur

Göcek

bozburun-gulet-kiralama-mavi-tur

Bodrum​

bozburun-gulet-kiralama-mavi-tur

Fethiye​

bozburun-gulet-kiralama-mavi-tur

Bozburun

Yelkenli Kiralama ile ilgili aşağıdaki konular ilginizi çekebilir

bozburun-gulet-kiralama-mavi-tur

Marmaris

bozburun-gulet-kiralama-mavi-tur

Göcek

YELKENLİ KİRALAMA İLE MASMAVİ SULARDA GÖZLERİNİZİ AÇIN

Otellerin sunduğu tek odanın içinden pencereye bakma, havuzun sonunu görebilmek, gereksiz pahalı içecek ve yiyecekler, sürekli aynı odanın içinde olmak ve en kötüsü ise sürekli tavana bakarak uyanmak olsa gerek. Bazı geceler yıldızlara bakarak uyumak istemez miydiniz? Kayan yıldızları izlemek ve hemen dilek tutmak belki de sevdiğiniz kişilerle güneşin doğuşunu izlemek gözlerinizi açtığınız da ise masmavi suların içinde olmak istemez miydiniz? Sabah uyandığınız da ilk işinizin manzarayı izlemek olması varken neden ilk işiniz açık büfe kahvaltıya yetişmek olsun ki? Sabah uyanıp yelkenlinizden atlayıp direk denize atladığınızı düşünün bu her şeye bedel değil de ne?

YELKENLİ KİRALAMA FİYATLARI

Yelkeninizin büyüklüğü, modeli, kabin sayısı, kaç kişilik olduğu fiyat konusu açısından önemli etkenlerdir. Lakin bir otel odasına ödenen tonlarca paranın yanında aileniz, sevdikleriniz ya da tek başına olacağınız bu huzurlu tatil parayla ölçülmeyecek kadar değerlidir. Her bütçeye uygun yelkenlerimiz mevcuttur. İster daha ekonomik paket ister daha standart ister daha lüks olan seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Hem huzurlu he konforlu tatil için ve fiyatlandırmalarımız için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Bizimle iletişime geçerek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

YELKENLİ KİRALAMANIN AVANTAJLARI

Öncelikle tatilinizin sınırlarını ve rotasını siz belirlersiniz. Dilerseniz yurtiçi, dilerseniz yurtdışı bir rota belirleyerek kendinize harika bir mavi tur organize edebilirsiniz. Sadece size ait olacak yelkenlinizde sevdiklerinizle harika vakitler geçirebilirsiniz. Bizlerden mürettebat ve/veya kaptan talebinde bulunarak profesyonel ekiplerimiz ile yelken seyri yapabilir, hizmet ve servislerden yararlanabilirsiniz.

Yelkenli tekneler bir tutkudur. Yelken seyri yapmanın tarifi olmayan bir mutluluk verdiği bilinmektedir. Kıyıdan açıldığınız andan itibaren rüzgârın sizi itmesiyle hareket edebilir, diğer teknelere göre motor sesinden uzak sadece denizin ve dalgaların sesiyle yolculuğunuzda huzuru bulabilirsiniz. 

Paket mavi tur programlarımızdaki gibi bir rotaya bağlı kalmadan kendi rotanızı çizerek mavilere yelken açabilir, dilediğiniz koyda istediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz ve filomuzda bulunan tüm yelkenli teknelerimiz lüks ve konforu sizlere sunmaktadır.  Bakımları yapılmış, ihtiyacınız olan her bir detay son ayrıntısına kadar düşünülmüş ve belirleyeceğiniz her rota için elverişli hale getirilmiş olan yelkenlilerimiz ile mavilikler sizleri bekliyor.

NASIL YELKENLİ KİRALANIR?

Temel olarak iki çeşit yelkenli kiralama hizmeti vermekteyiz. Bunlar;

  • Mürettebatlı Yelkenli Kiralama
  • Mürettebatsız Yelkenli Kiralama

Hemen iletişime geçerek yelkenli kiralama, yelkenli kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.