Marmaris Datça Kabin Kiralama

Marmaris – Datça – Marmaris Rotasında Klimalı Yatlar ile Kabin Kiralama

Gulet Advisor

Marmaris - Datça - Marmaris Kabin Kiralama

marmaris-datca-kabin-kiralama

Marmaris Datça Kabin Kiralama ile harika yolculuğumuza başlarken saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşmeye başlayabilirsiniz. Tatilimizin ilk gününde servisimiz akşam yemeği ile başlar ve ilk gecelememiz Marmaris Limanı’nda yapılır. Dünyanın incisi tabiriyle anılan ve Türkiye’nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris’in yat limanında akşam dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Eğlence merkezlerine çok yakın olan limanda harika bir akşam geçireceksiniz.

Sabah kahvaltımızın hemen ardından Marmaris Datça kabin kiralama tur programımız hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Kahvaltımızın hemen ardından Arap Adasına doğru motorlarımızı çalıştırıyoruz. Bu harika adada yüzme keyfini sürerken öğlen yemeğimizi de Arap Adası’nda yiyoruz.

Gecelemek için tarihi Bozukkale (Loryma) kentinin bulunduğu çok güzel koya doğru hareket ediyoruz. Bu koyda dikdörtgen şekilde uzanan dokuz kuleye sahip bir kale bizleri karşılayacak. Kaleye neden “bozuk” denildiği tam olarak bilinmese de bir tarafının eksik oluşlu ile ilgili olduğu düşünülmektedir. Dar bir liman girişine sahip olması ve coğrafi konumu nedeniyle Peleponnes Deniz Savaşları’nda bu limanı Atina gemilerinin de kullandığı bilinmektedir. İ.Ö. 395 yılında Atinalı kumandan Karor, Knidos Savaşı’ndan önce gemilerini burada toplamış ve İ.Ö. 305 yılında Antigonos’un oğlu Demetrios da Rodos’a yaptığı saldırı hazırlıkları için bu limanı seçmiştir.

Kahvaltımızı yaptıktan sonra Datça’da demirliyoruz. Teknemizin ihtiyaçları olan kumanya ve içeceklerimizi tedarik ediyoruz. Kargı Koyu’nda denize girerek, Ege Denizi’nin bu harika köşesinin keyfini çıkartıyoruz. Marmaris Datça kabin kiralama Gün içerisinde Knidos antik kentini ziyaret etmek isteyen yolcularımız opsiyonel olarak düzenlediğimiz tura katılabilirler. Gecelemeyi Datça’da yapacağız. Akşam yemeğinin hemen ardından Datça’yı keşfe çıkabilirsiniz. Dar sokakları ve sakin yapısıyla Datça’yı çok beğeneceğinize eminiz. 

Yeni başlayan günümüzde harika bir kahvaltının hemen ardından Aktur’a doğru hareket ediyoruz. Marmaris Datça Kabin Kiralama turumuza devama derken ilk durağımız Bencik Koyu. Harika bir manzarayla bizleri selamlayacak olan bu koyda çok keyifli vakitler geçireceksiniz. Akşam yemeği ve gecelemeyi Bencik Koyu’nda yapacağız. 

Hisarönü Körfezi’nin iç kısımlarına doğru hareket geçerek öğlen yemeği için “ Kız Kumu “ adı verilen denizin ortasına kadar uzanan geniş yolu ile ünlü bir çok efsane de adı geçen Orhaniye’ye demir atacağız.

Marmaris Datça Kabin Kiralama turumuzun bugününde dileyen yolcularımız opsiyonel olarak düzenlenen Jeep Safari turu Orhaniye ve çevresini keşfe çıkabilirler. Orhaniye Koyu’ndaki adacık üzerindeki antik dönemden kalma kale surları sizleri selamlayacaktır.

Akşam yemeği ve geceleme Selimiye koyu yakınlarındaki Kocaada’da yapılacaktır.

kabin-kiralama-dirsekbukuHisarönü Körfezi’nin en güzel koylarından biri olan Dirsek Bükü’nde yüzme molası için demirledikten sonra küçük bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a doğru hareket edilir. Marmaris Datça Kabin Kiralama turumuzda bugün için geceleme bu koyda yapılır.

Kahvaltıdan sonra Kumlubük Koyu’na doğru yola çıkılır. Burada yemek ve yüzme molası verilir. Beş çayı için Cennet Adası’na demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Marmaris Datça Kabin kiralama turumuzda son geceleme için Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris’i gezebilir ve gece hayatının tadını çıkarabilir.

Marmaris Datça Kabin Kiralama turumuzun son gününde kahvaltıdan sonra 10.30’a kadar tekneden ayrılabilirsiniz. 

*ÖNEMLİ NOT: Teknelerimizde klima kullanımı günde 8 saat ile sınırlıdır. Limanlarda ise klima kullanımı kesinlikle yasaktır. 

Gulet Advisor olarak  siz değerli konuklarımızın güvenliği ve konforu için deniz ve hava koşullarına bağlı olarak tur programında değişiklik yapabiliriz. 

Gulet Advisor

Kabin Kiralama Dönemsel Fiyat Detayları

DönemTarihKişi Başı Fiyat
124 Nisan – 14 Mayıs / 16 – 27 Ekim3.000 TL
215 Mayıs – 04 Haziran / 25 Eylül – 15 Ekim3.840 TL
305 – 25 Haziran / 04 – 24 Eylül4.440 TL
426 Haziran – 16 Temmuz / 28 Ağustos – 03 Eylül5.400 TL
517 Temmuz – 27 Ağustos6.120 TL

TÜM PROGRAMLAR İÇİN FİYAT DETAYLARI
• Sayfamızdaki fiyatlar TL cinsinden olup çift kişilik kabinde 1 kişi içindir.
• Tek kişi farkı ( Single Supplement ) %60’dır.
• Hiçbir programında çocuklar için indirim uygulanmaz.
• Teknelerimize 10 yaş altındaki çocuklar alınmamaktadır.

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER
• Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı / kahvesi ve kurabiyeler, akşam yemeği dâhildir, tüm programlar için geçerlidir.
• 0,5 lt şişe su kişi başı dâhildir (sadece yemek sırasında).
• Liman Çıkış işlemleri.
• Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları.
• Palamar ücretleri.
• Mürettebat servisi.
• Kullanma suyu.
• Dizel ve Benzin giderleri.
• Temiz nevresim takımları ve banyo havlularının girişte temin edilir
( Plaj havlusu temin edilmez ).
• Yattaki ekipmanların kullanımı ( maske, palet, şnorkel, olta takımları vs. ).
• Yat sigortası ( kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz ).
• K.D.V.

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Alkollü, alkolsüz içecekler. (şişelenmiş su dahil) Bedeli karşılığında yat barından satın alınır.
• Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonlu kara turları.
• Havaalanı transferleri.

Tur Detayları :

Tekne Tipi :
Klimalı Geleneksel Ahşap  Gulet (M/S)
 
Tur Süresi :
7 Gece – 8 Gün
 
Depar Günleri :
Cumartesi
 
Tekneye Biniş :
Marmaris Limanı
 
Biniş Saati :
15:30’dan itibaren
 
Tekneden İniş :
Marmaris Limanı
 
İniş Saati
Kahvaltıdan sonra sabah 10:30
 
Konaklama :
Tam Pansiyon
 
Opsiyonel Kara Turları :
Knidos Turu, Jeep Safari ve Türk Hamamı

Depar günleri :

Her Cumartesi :
İlk depar 08 Mayıs / Son depar 16 Ekim

Rota Haritası :

Marmaris - Datça Mavi Tur için ücretsiz talep gönder

Kabin Kİralama ve Mavi Turlarımız içim hemen iletişime geçerek ücretsiz bilgi alabilir, sizlerde bu muhteşem tura katılabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak için yandaki formu doldurabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sizlere dönüş yapacağız.