Kabin Kiralama

Her hafta kesin çıkışlı turlarla kabin kiralama seçenekleri burada.

KABİN KİRALAMA İLE ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN

Kabin kiralama ile tüm yorgunluğunuzu atmak istemez misiniz? Hepimiz yoğun iş temposundan sıkılmadık mı? Kış aylarının bunaltıcı havası hepimizi germedi mi? Cevabınız evet ise sizleri kabin kiralamaya davet ediyoruz. Kabin kiralama diğer tatil seçeneklerine göre daha konforludur. Maviliklere kavuşmak istediğinizi duyar gibiyiz. Ama tekne, yat kullanmayı bilmiyorsunuz. Belki de bilmek istiyorsunuz lakin zamanını tekne kullanmak yerine farklı bir şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. İşte o zaman sizleri kabin kiralamaya davet ediyoruz. Sonsuz maviliklere açılırken tekneyi kullanma gibi bir derdiniz olmayacak. Çünkü kaptanımız ve rotamız hazır ve sizleri bekliyor.  

kabin-kiralama

KABİN KİRALAMANIN FIRSATLARI SADECE BUNUNLA DA BİTMİYOR

Her insan bazen kendisiyle baş başa kalmak ister. Yalnız kalmanın vücudunu ve ruhunu dinlendireceğini söyler. Hem yalnız kalıp hem de mavinin huzuruna ulaşma seçeneğini sizlere sunuyoruz. Ruhunuz mavinin her tonu ile huzura kavuşup rahatlarken aynı an da kendinizle baş başa kalabileceksiniz. Bir otel odası kiraladığınız da kalabalık bir ortam sizi beklemektedir. Ama size sunduğumuz bu seçenekte daha az insanla bir arada olacaksınız. 

Odalarınızın içinde (her tekneye göre değişiklik gösterebilir) yatak, dolap, duş ve tuvalet mevcuttur. Mutfaklar ise ortak yaşam alanın içindedir. Yani diğer kabin müşterisi ile ortak noktalardır. Bazı programlarımızda yemek dahil olduğu için ekstra bir para harcayış şekli de olmayacaktır. 

KABİN KİRALAMA İLE YENİ İNSANLARLA TANIŞIN ONLARA MERHABA DEYİN

Kabalalık gittiğiniz yerlerde yeni insanlarla tanışmak yalnız tanışmaya göre daha zordur. Çünkü her şeyi beraber yaparsınız belli bir program yapıp onun doğrultusunda ilerlersiniz. Lakin size sunduğumuz seçenek ile yeni insanlarla daha kolay bir şekilde tanışabilirsiniz. Bodrum, Fethiye, Göcek, Marmaris gibi cennet turizm merkezlerinin, tecrübelerimizle özenerek seçilen koylarında yolculuğunuz için daha öncelerden rotamız belirlenmiştir. Farklı koylara farklı yerlere gideceğiz. Yalnızlıktan sıkılmış olabilirsiniz ama belki de size iyi gelecek şey hiç tanımadığınız kültürünüzün bile farklı olduğu biriyle konuşup eğlenmek olacaktır. 

237-marmaris-mavi-tur

Mavi Tur Kabin Kiralama ile demir attığınız her yerde farklı insan tipleri ve farklı kültürde olan insanlar olacaktır. İş hayatınız da bulunan kasvetli havayı onlar sayesinde atabilirsiniz. Belki de bu seçeneğimiz ile hayatınız renklenecek ve değişecektir.

KABİN KİRALAMA FİYATLARI

Kabin kiralama fiyatları, tekne ve yat kiralama fiyatlarına kıyasla çok daha avantajlı ve ucuzdur. Bütün bir tekneyi, size özel değil sizin gibi mavi yolculuğunu diğer insanlarla paylaşmak isteyen yolcuları ağırladığından tekne masrafı tüm yolcu sayısına bölünmekte ve bu neden kabin kiralama fiyatları düşmektedir.

Genel olarak adı mavi yolculuk diye bilinse de bu programın tam adı kabin kiralama olarak geçmektedir. Temel prensibi tekne de bir kabini aynı otel odası mantığı ile kiralamak olan bu programda fiyatlar hemen her bütçeye uygunluk göstermektedir. 

Kabin kiralama fiyatları çıkılan turun özelliklerine, fiyata dahil olan hizmetlere, yolculuk yapılan tekneye ve rotaya göre farklılık gösterebilmektedir. Tam ve net fiyatları öğrenebilmek için sitemizde yer alan kabin kiralama programların detaylarını inceleyebilirsiniz.

NERELERDE KABİN KİRALAMA HİZMETİ VERMEKTESİNİZ?

Kabin kiralama programları rotalara göre hizmet vermektedir. Marmaris, Fethiye, Bodrum ve Göcek çıkışlı turlarımız olduğu gibi Yunan Adaları kabin kiralama turlarımızda mevcuttur. Size uygun noktadan tura katılabilirsiniz. Turlarımız hakkında tüm detaylar sitemizde bulunan açıklama sayfalarımızda mevcuttur.

Mavi tur kabin kiralama günden güne popülerliğini arttırarak hem fiyat avantajı hem de tatilinizin her gününü farklı bir cennet koyda geçirecek olmanın farklılığı ile deniz tutkunlarının ilgisini çekmektedir. Kabin kiralama bodrum için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Marmaris - Datça - Marmaris

marmaris-datca-kabin-kiralama

Her hafta kesin çıkışlı Marmaris – Datça – Marmaris rotasında kabin kiralama ile klimalı gulet konforunda harika bir kabin kiralama sizleri bekliyor. 3.000 TL’den başlayan fiyatlarla tam pansiyon kabin kiralama tur detayımız için hemen detay sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Rota

Marmaris-Datça-Marmaris

Tarih

Her Cumartesi Çıkışlı

Fiyat

3.000₺’den Başlayan Fiyatlarla. Tam pansiyon konaklama.

Marmaris - Fethiye - Marmaris

Marmaris Fethiye rotasında unutamayacağınız bir kabin kiralama sizleri bekliyor. Her güne yeni bir koyda uyanmak istemez misiniz? Konforlu guletlerimiz ile maviliklere yelken açın. Tam pansiyon konaklama ile kabin kiralama tur detayı için hemen sayfa ziyaret edin.

Rota

Marmaris – Fethiye – Marmaris

Tarih

Her Cumartesi Kesin Çıkışlı

Fiyat

3.000₺’den Başlayan Fiyatlarla Tam Pansiyon Konaklama