Lüks Gulet Kiralama

Mavi yolculuğunuz lüksü yaşamak ister misiniz? Lüks Gulet Kiralama burada.

Lüks Gulet Kiralama

Lüks Gulet Kiralama ile konforu denizde yaşamak istemez misiniz? Mavi yolculuğu çok seviyor ve mavi turunuzun otel konforunda geçmesi mi istiyorsunuz? O halde size tavsiyemiz mavi yolculukta Lüks Gulet Kiralama seçeneğinde bulunmanız olacaktır. Filomuz da bulunan onlarca Lüks Gulet yattan birini seçerek mavi yolculuğunuzu daha keyifli bir hale getirerek kendinizi denizin serin sularına bırakırken lüksün ve ihtişamın kalbinde hissedebilirsiniz. Siz de Lüks Gulet Kiralama yapmak istiyorsanız hemen iletişime geçerek müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

luks-gulet-kiralama

Peki Nedir Lüks Gulet?

 

Lüks Gulet’ler standart gulet yatlara göre daha geniş ve kabinlere sahip olan, ekonomik guletler gibi değil de aksine mutlaka kabinlerde kliması olan, konfor için her detayın düşünüldüğü, DVD, TV, WIFI gibi standart ekipmanlara sahip ve daha birçok özelliği olan teknelerdir. Lüks Gulet kiralama seçeneğinde her kabinde oldukça geniş WC, duş yanı sıra klima da bulunmaktadır. Kabinlerinizin geniş olması sizlere tatiliniz boyunca rahat ve konforlu hareket etme imkânı sağlamaktadır.  Örnek kabin;

Gulet kiralama seçenekleri arasında en çok tercih edileni Lüks Gulet Kiralama seçeneğidir. Lüks Gulet Kiralama alternatifinde sizlerin tercihleri ile oluşturduğumuz menüler, profesyonel aşçılar tarafından hazırlanarak sizlere servis edilmekte ve mavi yolculuk boyunca sizlere lezzetli bir deneyim yaşatmaktadır. Deneyimli personellerimiz sayesinde, kaliteli hizmet ve profesyonel servis ile kaliteyi ve huzuru bir arada yaşayacaksınız. Servis süreleri dışında kendilerine ait olan kabinlerinde istirahat edecek olan mürettebat, teknede sizlere rahatsızlık vermeden hizmet etmektedirler. 

Lüks Gulet Kiralamanın Avantajları

 

Kiralık Lüks Gulet yatlar yakın zamanda imal edilmiş ya da yeni baştan tasarlanmış olan ve misafirlerin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak sık ve ihtişamlı bir şekilde dekore edilmiş teknelerdir. Lüks yatlarımızda 2 kişilik odalar, 3 kişilik odalar, vip odalar ve benzeri birçok seçenek bulunmaktadır. Lüks Gulet Kiralama kategorisinde bulunan teknelerimizin sayfalarını ziyaret ederek ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Size özel hizmetler alacağınız lüks guletlerimizde tatiliniz boyunca rahatınız ve konforunuz için her detay düşünülmektedir. Deneyimli ve profesyonel mutfak personeli ile lezzetli yemekler yerken, teknede bulunan su sporları ekipmanları ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Lüks gulet kiralamanın en büyük avantajı ise sadece yurtiçi rotalar değil, yurtdışı rotaları da tercih edebilirsiniz. Yunan Adaları en popüler seçenek arasındadır.

Geniş ve ferah kabinlerinde dinlenirken dilerseniz TV’nizden programları izleyebilir, dilerseniz DVD ve diğer ekipmanlar sayesinde dilediğiniz filmi seyredebilirsiniz. Lüks guletler sahip oldukları geniş kabinler sayesinde mavi yolculuğunuz süresince sizlere rahat hareket edebilme imkânı sunmaktadır. Lüks gulet kiralamanın en eğlenceli yanı ise teknelerimiz içerisinde bulunan su sporları ekipmanları ve deniz oyuncaklarıdır. Dilediğiniz gibi eklemeler yapabileceğiniz ekipmanlarda sizlerin isteğine göre deniz oyun parkı bile kurulabilmektedir. Jetski, seabob, dalış ekipmanları, ringo, banana gibi birçok deniz eğlence ekipmanlarını teknelerinize dahil edebiliriz.

Her detayın ve seçeneğin sizler için düşünüldüğü kiralık lüks gulet hizmetimizde mavi yolculuk esnasında unutamayacağınız anılar biriktireceksiniz. Yeşil ile mavinin birleşerek turkuaz sunumlar yaptığı denizlerimizde tüm streslerinizden uzaklaşacak ve unutamayacağınız bir mavi yolculuk deneyimi yaşayacaksınız. 

Lüks Gulet Kiralama Fiyatları ve Koşulları

 

Lüks gulet kiralama fiyatları diğer gulet kiralama seçeneklerinin aksine biraz daha yüksek fiyatlarda sunulmaktadır. İyi bir hizmetin bedeli daha pahalı olmaktadır. Ancak Gulet Advisor olarak bizler sizlere lüks gulet kiralama fiyatları için en uygun seçenekleri ve ödeme koşullarını sunmaktayız. Sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan bizler kaliteyi ve lüksü sizlere uygun koşullarda sunmaktayız.

Lüks kiralık gulet için fiyatlar diğer tüm seçeneklerde de olduğu gibi kabin sayısı, teknenin sahip olduğu ekipmanlar, lüks gulet için belirlenen rota, yemek menüsü gibi detaylara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 4 kabin olarak başlamak üzere 12 kabin seçeneğine kadar sahip olduğumuz lüks guletler ile sizlere birçok alternatif sunmaktayız. 

Lüks gulet kiralama fiyatları için hemen bizlerle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir, size en uygun lüks guletler için rezervasyon yapabilirsiniz. Kiralama koşulları ve diğer bilgiler için blog sayfamızı takip edebilirsiniz.