Ekonomik Gulet Kiralama

En uygun fiyatlarla ekonomik gulet kiralama yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ekonomik Gulet Kiralama

Standart (ekonomik) Guletler kıyı kenarı mavi yolcukların vazgeçilmezi olan ve misafirlerimiz tarafından ekonomik olmaları nedeniyle çokça tercih edilen teknelerdir. Ekonomik fiyatları nedeniyle hemen hemen her bütçeye hitap eden yelkenli geniş teknelerdir. Standart (ekonomik) Gulet Tekneler Türkiye’ye özel olup klasik yöntemlerle, yüksek kaliteli tik ağacından el yapımı ahşap olarak imal edilmektedir. 

Standart Gulet Kiralama seçeneğinde bu teknelerin boyu yirmi metreden başlayarak artarak devam etmektedir. Özellikleri her teknede aynı olmasa bile her kabinde WC ve duş bulunmaktadır. Misafirlerimizin her ihtiyacını karşılayacak şekilde hizmet ve ekipmanlarla donatılan Standart Gulet tekneleri kiralamak için sayfamızda bulunan onlarca tekneden birini seçebilirsiniz.

standart-ekonomik-gulet-kiralama

Mavi yolculuk ve gulet kiralama denilince akla ilk gelen Standart (ekonomik) gulet tekneler, lüks kategorisinde olmasına rağmen filomuzda bulunan diğer ürünlere göre daha ekonomik şartlarda kiralanabilmektedir. Bu teknelerimizde lüks ihtiyaçlar dışında, misafirlerimizin tüm konfor ve ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman ve özellikler bulunmaktadır. 

Standart (ekonomik) Gulet tekneleri diğer lüks ve de lüks teknelerden ayıran ana unsur, klimadır. Standart yani ekonomik teknelerde klima bulunmamaktadır. Lüks tekenlere nazaran gulet içerisinde lüks ve ihtişamlı dekoratif aksesuarların bulunmamaktadır. Misafir ve yolcuların her ihtiyacını karşılayacak aklitede ancak lüks olmayan ürünler tercih edilmektedir. 

Ekonomik Gulet Nasıl Kiralanır?

Standart yani ekonomik Gulet yatlarımızı kiralamak için bu kategoride bulunan beğendiğiniz gulet yatları hemen yanında bulunan iletişim ve rezervasyon formunu doldurarak bizlere iletebilirsiniz. Konusunda uzman Tekne ve Yat danışmanlarımızdan birisi sizinle hemen iletişime geçecektir. Standart (ekonomik) Gulet kiralama seçeneğinde dilerseniz grup halinde dilerseniz tek bir kabin kiralayarak mavi tura çıkabilirsiniz. Hemen iletişime geçerek size özel Standart Gulet Kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 

ekonomik-gulet-kiralama-2

Ekonomik Gulet Kiralama Fiyatları Nedir?

Ekonomik Gulet Kiralama ile Mavi yolculuğa çıkacak misafirlerimizin en merak ettiği konuların başında ekonomik gulet kiralama fiyatları gelmektedir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bu konu teknenin özelliklerine, çıkış limanına, rotasına, sunduğu imkanlara ve kişi sayınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. 

Ekonomik gulet kiralama fiyatları hakkında bilgi almak ve sizler de bu imkândan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.