Bozburun Gulet Kiralama

En uygun fiyatlarla Bozburun gulet kiralama yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bozburun Gulet Kiralama

Bozburun Gulet Kiralama

 

Bozburun, Gulet Kiralama ve Mavi Tur denilince akla ilk gelen destinasyonlardan biridir. Birden fazla alternatif rota güzergahına sahip Bozburun, mavi tur konusunda ülkemizin neredeyse ilk limanlarından biridir. Tarihi zenginlikleri ve doğal yapısı ile bir tatil cennetidir. Haftalık yüzlerce guletin aynı anda hareket ettiği bu popüler ilçeye gulet kiralama ve mavi tur için her hafta binlerce kişi akın etmektedir. Gulet Advisor olarak sizlere Bozburun gulet kiralama alternatifleri sunarak tatilinizin ilk gününden son gününe kadar sizlere destek olmaktayız.

Dünyaca ünlü olan Bozburun tekneleri sadece ülkemizde değil dünyanın birçok noktasında faaliyet göstermektedir. Gulet imalatı konusunda da ülkemizin lokomotifi olan bu şirin beldede her yıl onlarca yeni gulet yapılarak tüm dünyadaki maviliklere yelken açmaktadır. Bozburun tekneleri sizlere mavi turunuz süresince lüksü, konforu ve huzuru bir arada yaşatacaktır. 

bozburun-gulet-kiralama-mavi-tur

Bozburun gulet kiralama konusunda sizlere onlarca alternatif sunmaktadır. Belde limanına bağlı tekneleri ve sizlere sunduğumuz Bozburun gulet kiralama seçeneklerine aşağıdaki linke tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Daha fazla ayrıntıya geçmeden önce sizlere bölge hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Bozburun Gulet Kiralama Rotaları

Adına coğrafi yapısı itibariyle alan Bozburun boz renkteki dağları ve sahip olduğu doğal burnu ile sessiz, huzur dolu bir çevreye sahiptir. Hisarönü körfezi içerisinde yer alan bu şirin sahil kasabası gulet imalatı ile meşhurdur. Yat ve Gulet kiralama konusunda ülkemizin önde gelen limanlarından biri olan Bozburun sahip olduğu çok sayıda pansiyon ve restoranlarla turizme hizmet etmektedir. 

Mavi tur için eşsiz bir rotaya sahip Bozburun, gulet kiralama ve yat kiralama konusunda ülkemizin önde gelen limanlarındandır. Yunan adalarına da oldukça yakın mesafede bulunan limandan Bozburun çıkışlı mavi tur esnasında aşağıdaki koylara mutlaka uğramayı unutmamalısınız.

  • Dirsek Bükü

Hisarönü Körfezi’nin güneybatısında yer alan bu koy Ağıl Burnu’nun hemen güneyinde bulunmaktadır. Eşsiz doğası, korunaklı bir koy olması, tertemiz suları ile neredeyse tüm Bozburun tekneleri bu koyu ziyaret etmektedir. Sadece tekne ile ziyaret edilebilen bu doğal cennet beyaz kumları ve turkuaz suları ile sizleri karşılamaktadır. Hava şartları ne olursa olsun korunaklı bir liman olan Dirsek Bükü Bozburun gulet kiralama ile sizleri bekliyor.

  • Kocabahçe Koyu

Tertemiz denizi olan çok güzel bir koydur. Aile işletmesi olan bir restorana ev sahipliği yapan Kocabahçe Koyu, Kargıcık ve Arı Burunlarının ve yüksek tepelerin arasında bulunur. Mehtaplı gecelerde bambaşka bir atmosfere sahip olan bu koyda konaklamak isteyeceğinizden emin olabilirsiniz. Kocabahçe’nin kara ile bağlantısı yoktur. Tüm ikmaller adaya en yakın konumdaki Germe koyundan yapılmaktadır. Kiralık gulet Bozburun tercihlerinizde kaptanınızdan bu doğal cennete mutlaka uğramasını istemelisiniz. 

  • Kameriye Adası

1800 yıllık Ortodoks Kilisesine ev sahipliği yapan bu ada dilek ağacı ile ün salmıştır. Korunaklı bir liman olan Kameriya Adası Bozburun tekneleri tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Tertemiz suları ve muhteşem doğası ile sizleri bekleyen adada yaşayan dağ keçileri sizleri karadan selamlayacak ve sürekli meraklı gözlerini sizlerden ayırmayacaktır. Çok keyifli vakitler geçireceğiniz bu doğal harikaya gulet kiralama Bozburun seçeneği ile ulaşabilirsiniz. 

  • Çomçalık Koyu

Söğüt adasının kuzeyinde yer alan bu koy hem deniz altında hem de deniz üstündeki zenginlikleri ile sizleri misafir edecek. Dalış meraklısı yolcularımız tarafından mutlaka ziyaret edilmek istenen Çomçalık’ta zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yeşilin tüm tonları ile size merhaba diyen koyda geceyi güvertede geçirerek yıldızların altında unutmayacağınız anılar biriktirebilirsiniz. Çomçalık akşamları Bozburun mavi tur için vazgeçilmezdir.

  • Sığliman

Kelimenin tam anlamıyla doğa harikası bir koy. Bir tarafından yemyeşil ağaçlar, diğer tarafında kayalıklara sahip bu koy bir diğer tarafından ise Selimiye’ye açılan eşsiz güzellikte bir cennet. Bölgenin en temiz ve en güzle suyuna sahip olan bu koy sığ suları nedeniyle adını almıştır. Bozburun yat kiralama rotaları arasında en çok tercih edilen koylardan biridir.

  • Bencik

Yeşilin her tonunu gözler önüne sererek, görsel bir şölen oluşturan bu koy tertemiz havası ve inci gibi suları ile sizleri bekliyor.  Datça ve Marmaris’i birbirinden ayıran en ince nokta olan Bencik, Herodot’un yazılarında bile yer almaktadır. Yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüşle Bördübet koyuna da ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü D Maris otelin çok yakınında bu koyda ultra lüks gulet ve yatları görmeniz mümkün. Bozburun gulet kiralama yaparken Bencik koyuna uğramayı unutmayın.

Bozburun Tekneleri ile Harika Bir Mavi Yolculuğa Hazır mısınız?

Bozburun tekneleri geleneksel görüntüleri ile sizlere görsel bir şölen oluştururken, hizmeti, misafirperverliği, profesyonel ve güler yüzlü mürettebatıyla mavi yolculukta unutulmaz anılar biriktirmenize yardımcı oluyor. Marmaris bölgesinde hizmet veren guletlerin neredeyse %80’i Bozburun’da üretilmiştir. Bozburun halkı gulet imalatındaki bu deneyimlerini guletleri işletme konusunda da göstermektedirler. 

Birbirinden güzel Bozburun kiralık gulet seçenekleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Hemen hemen her bütçeye hitap eden 4 kabin, 5 kabin, 6 kabin, 8 kabin ve 10 kabin guletler sizleri bekliyor. Bozburun tekneleri arasında en çok tercih edilen ve bölgede en yaygın olarak bulunan guletler 6 kabin guletlerdir. Standart ve ekonomik gibi kiralık seçeneklerinin yanı sıra lüks ve de lüks olarak da hizmet vermekte olan birçok Bozburun tekneleri bulunmaktadır. 

Bozburun mavi tur yolculuğunuza öğleden sonra bineceğiniz tekneniz ile başlarken ilk akşam yemeğinizi Ada Boğazı ve çevresinde bulunan koylardan birinde yiyeceksiniz. Doğanın eşsiz güzelliği ve Bozburun tekneleri içerisinde çalışan ve efsane lezzetleri masalarınıza taşıyacak olan mürettebatımız ile Bozburun mavi tur yolculuğunuzun nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 

Bozburun mavi tur için örnek rota aşağıdaki gibidir;

1.Gün: Bozburun (adaboğazı ve çevresi)

2.Gün: Dirsek bükü -Kocabahçe

3.Gün: Kocaada-Kamarya Adası

4.Gün: Çamçalık burnu- Sığliman 

5.Gün: Mavi Koy-Bencik

6.Gün: Hurmalıbük -Dimitri ya da Güzelce

7.Gün: Tavşanbükü -Çomçalık

Bozburun mavi tur süresince günde en az 2 koya mutlaka uğrayacaksınız. Yeşilin ve mavinin birleşerek oluşturduğu turkuaz sularda yüzerken tertemiz havanın, berrak suların tadını çıkaracaksınız. Bozburun kiralık gulet tercihinizi yaparken zorlanıyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bozburun mavi tur boyunca tatilinize çıkacağınız Bozburun kiralık gulet tercihinize yardım etmeye hazırız. 

Diğer Gulet Kiralama Seçeneklerimiz

Marmaris Gulet Kiralama

Göcek Gulet Kiralama