Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama fiyatları sitemizde sürekli olarak güncellenmekte ve sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Genel olarak tekne özelliklerine ve sizin taleplerinize göre değişmekte olsalar da şirketimiz sizlere en uygun fiyatları sunabilmek için azami gayret göstermektedir. Tekne kiralamaya karar verdiğinizde bizden fiyat almadan son kararınızı vermemelisiniz.

TEKNE KİRALAMA FİYATLARI NASILDIR?

Fiyatlar genel de kiralayacağınız teknenin boyutu, kapasitesi, kabin sayısı, kaptanlı/kaptansız ve sizlerin özel isteklerine göre değişmektedir. Her tekne birbirinden ayrı olarak birçok farklı 

494-tekne-kiralama-fiyatlari

özelliklere sahip olduğu için aslında belli bir fiyatlandırma yapmak yanlış olur. Tatil planlarınızı yaparken tercih ettiğiniz teknenin tüm özelliklerini mutlaka incelemeli, fiyatlara dahil olan ve hariç olan hizmetleri mutlaka bilgi almalısınız. Ayrıca bizlerle iletişime geçerek en güncel fiyatları talep edebilir ve tekne kiralama ile alakalı diğer ayrıntıları talep edebilirsiniz.

TEKNE KİRALAMA FİYATLARI DİĞER TATİL SEÇENEKLERİNE GÖRE NASILDIR?

Tekne kiralamak diğer tatil seçeneklerine göre daha caziptir. Çünkü şehirden ve kalabalıktan uzak, izole bir tatil yapacağınızı unutmamanız gerekir. İş stresinden, şehrin kargaşasından uzak sadece mavi ve yeşil rengin olduğu bir tatile kim hayır diyebilir ki? Otellerdeki gibi sınırları olan havuzlar da yüzmeyecek uçsuz bucaksız denizlerde yüzeceksiniz. Her sabah açık büfe kahvaltıyı kaçırmamak için sabahın bir saatinde uyanmayacak akşamları belki de acıkmadığınız bir saatte sırf akşam yemeği başladı diye yemek yemek zorunda kalmayacaksınız. İster sabahları tuttuğunuz balıkları kızartın isterseniz evden getirdiğiniz şeylerle aperatif bir şeyler yapın isterseniz de aşçılı bir tekne tutup yemek derdiyle uğraşmayabilir o zamanınızı da başka aktivitelerle değerlendirebilirsiniz. Oteller de ki gibi havuzun kapanma saati olmayacak istediğiniz her an isterseniz geceleri isterseniz sabahı ilk ışıkları ile birlikte denize girebilir rahat rahat tadını çıkartabilirsiniz.

TEKNE KİRALAMA FİYATLARI HER SENE SIK SIK DEĞİŞİME UĞURUYOR MUDUR?

Tekne sezonları yüksek sezon ve düşük sezon olarak 2’ye ayırabiliriz. Nisan ayında başlayan tekne kiralama sezonu Ekim ayının son günlerinde bitmektedir. Tekne kiralama fiyatları yüksek düşük sezon tarihlerine göre değişiklik göstermektedir. Talebin yoğun olduğu yüksek sezonda yani Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında fiyatlar yükselmekte, düşük sezonda yani Nisan, Mayıs, Eylül ve Ekim aylarında düşmektedir. Ayrıca tekne kiralama fiyatları erken rezervasyon fırsatlarına göre de farklılık gösterebilmektedir. Artan döviz kurları ve zamlarla birlikte her yıl ufak ufak artışlar veya düşüşler mevcuttur. Otellere ödenen tonlarca paraya göre bir tekneye ödenen para arasında doğrudan bir ilişki vardır. Çünkü oteller size sınırlı imkânlar sunarken teknelerimiz size sınırsız imkân ve sınırsız eğlence, huzur vaat etmektedir. Bir sonraki sene bir daha kapımızı çalacağımıza biz eminiz. Bu konudaki tüm sorularınız için sizleri bizimle iletişime geçmeye davet ediyor, her sorunuza itina ile cevap vereceğimizden emin olmanızı istiyoruz.

Tekne kiralama fiyatları ve güncel bilgiler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.