Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

Haftalık Tekne Kiralama Fiyatları

Haftalık tekne kiralama fiyatları koşullara, tarihlere istediğiniz tekne ve yat özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kiralamak istediğiniz teknenin sahip olduğu donanımlar, turunuza dahil etmek istediğiniz ekstra talepleriniz haftalık tekne kiralama fiyatlarını değişken hale getirmektedir. Ayrıca kiralama yapmak istediğiniz tarih de fiyatınız arttırıp eksiltebilir.

Tekne kiralama için öncellikle bütçenizi ve size uygun zamanı belirlemelisiniz. Sezon dönemleri fiyatları doğrudan etkilediğinden eğer uygun fiyatlı haftalık tekne kiralamak istiyorsanız öncelikle düşük sezon olarak tabir edilen Nisan, Mayıs, Eylül ve Ekim aylarını

630-haftalik-tekne-kiralama-fiyatlari

tercih etmenizi tavsiye ederiz. Tekne kiralama sayfalarımızda da göreceğiniz üzere haftalık kiralama fiyatları düşük sezonlarda oldukça uygundur. Sitemizde hemen her bütçeye uygun tekne kiralama hizmeti verilmektedir. Haftalık tekne kiralama fiyatlarına örnek vermek gerekirse bütçenize uygun tekneyi ve tarihi seçtikten sonra planlamanız yapılırken sizlere göndereceğimiz yemek menülerden uygun olanı seçmelisiniz. Standart, lüks ve de lüks menülerden dilediğinizi seçerek mavi yolcuğunuz boyunca yeme içme planlamanızı yapabilirsiniz. Aksi kiralama sözleşmesinde belirtilmediği sürece haftalık tekne kiralamalarda yeme içme fiyata dahil değildir. Ancak seçeceğiniz menülere göre yapacağınız alışverişlerinizde tekne içerisinde hazırlanması fiyata dahildir. Belirleyeceğiniz menü sizlere bir masraf oluşturacağından haftalık tekne kiralama fiyatınızı arttırabilmektedir. Yiyecek ve içecekleriniz haftalık tekne kiralama bütçenizi etkileyecektir.

Bazı müşterilerimiz teknelerinde ekstra taleplerde bulunabilmektedir. Örnek vermek gerekirse yolculuğa çıktığınız teknenizde size eşlik etmesini isteyeceğiniz su sporları, jet ski ve benzeri aktiviteler fiyatları değiştirmektedir. Tekne kiralama fiyatına dahil olmayan bu hizmetler turunuzun fiyatını arttıracaktır. 

HAFTALIK TEKNE KİRALAMA FİYATLARINA NELER DAHİLDİR

Kiralama fiyatlarına dahil olan ve dahil olmayan hizmetler teknenin ayrıntı sayfasında açıkça belirtilmiştir. Ancak bazı hizmetler hemen hemen her teknede fiyata dahildir. Örnek vermek gerekirse yurtiçi liman masrafları, mazot, servis personeli, kullanma suyu denilebilir. 

Yemek hazırlıklarından mürettebat sorumludur ancak yat kumanyası ve içecekler fiyata dahil olmayan hizmetler arasındadır. Belirleyeceğiniz rota eğer yurtdışı ise gümrük masrafları, yurtdışı bağlama limanlarının vergileri fiyata dahil edilmemektedir. Teknede varsa Jet-ski ve su sporları kullanımı, havaalanı transferleri de fiyata dahil olmayan hizmetler arasındadır. 

Tüm bu ayrıntılar ile sizlerin kafasını iyice karıştırmak istemeyiz. Haftalık tekne kiralama için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek mavi yolculuk öncesi tüm ayrıntıları bize bırakabilirsiniz. Siz sadece tatilinizi düşünü ayrıntıları biz organize edelim. 

Filomuzda bulunan yüzlerce tekneden herhangi birini seçerek tüm planlarınızı bize bırakabilirsiniz. Siz teknenize gelmeden tüm kumanyanızı hazırlayıp tekneyi demir almaya hazır halde bulabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse haftalık tekne kiralama fiyatları, haftalık otel fiyatlarına kıyasla çok daha avantajlıdır. Otellerin sıkıcı ortamlarında tüm hafta boyunca aynı aktivitelerle gün geçirmektense her gün farklı bir koyda uyanarak tatilinizi unutulmaz bir hale dönüştürebilirsiniz. Haftalık tekne kiralama fiyatlarına tüm tekne dahildir yani dilerseniz tüm kamaraları sevdiklerinizle doldurarak hem kiralama fiyatına destek olmalarını sağlayabilir hem de sadece size özel tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Haftalık tekne kiralama fiyatları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki diğer konuları da takip etmeyi unutmayın.!

4 Kamaralı Gulet Kiralama