4 Kabin Gulet Kiralama

4 kabin gulet kiralama ile 8 kişilik gruplara kadar size özel koylarda her güne yeni koyda uyanmaya ne dersiniz?

 

Filomuzda bulunan onlarca 4 kamaralı gulet arasından dilediğinizi seçebilir, bütçenize en uygun olanla tatile çıkabilirsiniz. 4 kabin gulet 8 kişilik ve daha az sayıda bir grup için idealdir. 

Siz de 4 kamaralı gulet arıyorsanız tek yapmanız gereken hemen yandaki talep formunu doldurmak ve bizimle iletişime geçmek. Uzman personelimiz sizlere bütçenize ve tarihinize en uygun 4 kamaralı gulet seçeneklerinizi ücretsiz olarak sunacaktır.

Ekonomik, Lüks ve Delüks olarak sizlere sunabileceğimiz onlarca seçenek hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Hemen bize yazın. 

Hemen İletişime Geçerek Ayrıntılı Bilgi Alabilirsiniz.

4 Kabin Gulet Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

4 kamaralı guletlerimiz 8 kişilik gruplara kadar hizmet verebilmektedir. Bu guletlerimize 8 kişiye kadar dilediğiniz sayıda kişi ile kiralama yapabilirsiniz.

Kelime anlamı olarak kamara gemilerde yolcu ve gemicilerin kaldıkları oda anlamına gelmektedir. Kabin ise gemilerde, uçaklarda, küçük bölme, odacık anlamındadır.Dolayısıyla dilerseniz kabin dilerseniz kamara olarak adlandırabilirsiniz.

Sizlere sunacağımız fiyatlarımızda aksi belirtilmediği sürece, günlük 4 saat makine seyri, yat kirası, tekne yakıt giderleri, Liman vergileri, marina bağlama ücretleri (özel marinalar hariç), transitlog, liman formaliteleri ve acentelik hizmetleri, palamar ücretler, personel servisleri, kullanma suyu, günlük temizlik ve nevresim değişimleri, teknede bulunan motorsuz su oyuncakları, yat sigortası dahil olarak teklif edilmektedir.

Fiyatlarımıza aksi belirtilmediği sürece tekne kumanyası (yiyecek ve içecek malzemeleri), Yurt dışı turlarda giriş-çıkış, gümrük masrafları ve liman masrafları, motorlu su sporları için yakıt, transfer ücretleri dahil değildir.

Gulet Advisor olarak Marmaris ve Bozburun başta olmak üzere Göcek, Bodrum ve Fethiye bölgelerinde hizmet vermekteyiz. 

Bizimle iletişime geçerek bütçenize en uygun 4 kabinli gulet için teklif alabilirsiniz. Ekonomik ( standart ), Lüks ve Delüks olarak filomuzda çok sayıda alternatif bulunmaktadır. 

Gulet kiralama turlarımız 7 günlüktür. Tüm teknelerimizde turlarımız Cumartesi günü saat 15:00’da hareket eder ve bir sonraki hafta Cumartesi günü sabah 09:00’da sona erer. Düşük sezon dönemlerinde daha az gün sayısı için de tur düzenlenmektedir.

4-kamarali-kabinli-gulet-2

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın.!

Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek gulet kiralama konusunda avantajları teklifleri hemen öğrenebilirsiniz. 

Gizli Maliyet Yok

Tüm tekliflerimizde ve teknelerimizde sizleri bekleyen gizli maliyetler yok. Tekne hazır, mürettebat hazır.

Güvenli ve Konforlu

Filomuzdaki tüm 4 kamaralı teknelerimizin her yıl düzenli olarak bakımı yapılmakta ve sizlerin konforu için her detay düşünülmektedir.

4-kamarali-gulet-6

Özenle Seçilmiş Rotalar

Her yeni güne bambaşka bir koyda merhaba diyoruz. Günde en az 2 koy geziyoruz. Tatiliniz süresince 14 farklı koyda konaklıyoruz.

Profesyonel Hizmet

Tekne tatilinizin ilk gününden son gününe kadar her detayı düşünüyor, sizlere destek oluyoruz.